HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

Zálohovanie web stránky

Na strane servera:
RAID, denné zálohovanie na oddelené diskové pole v serverovni, zálohovanie na druhé geograficky oddelené pole mimo serverovne. Zálohovanie dát slúži najmä pre prípad výpadku servera ako celku. Ak budete aktualizovať napr. katalóg produktov a prepíšete ho zle, je možné požiadať administrátora servera o nasadenie databázy z predošlého dňa. V tom prípade nás prosím kontaktujte.
Alternatívou je kontaktovať nás predtým, ako budete aktualizovať katalóg cez CSV importy, náš programátor vytvorí zálohu databázy a potom ju vieme v prípade problémov s CSV importami rýchlejšie obnoviť.

Na strane klienta - prevádzkovateľa web stránky:
Odporúčame zálohovať si súbory cez FTP prístup, obsah katalógu produktov sa dá pred ďalším importom produktov vyexportovať a takto si vytvoriť zálohu.
Texty na webe si môžete zálohovať do textových dokumentov, ak máte text formátovaný, kliknite na ikonku "Zdroj" vpravo v textovom editore a skopírujte si priamo zdrojový kód aj s formátovaním.

« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.