HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

Najefektívnejšie spôsoby reklamy na internete v ČR

1. Seznam.cz funguje predovsetkym fulltextove vyhladavanie ( Seznam.cz je akoby dalsi Google robot).
Odporucame reklamu v Sklik, tento druh reklamy na ceskom interntete je najefektívnejší.

Ak mate dostatok penazi, odporucame investovat aj do reklamy na http://www.firmy.cz/ - napr. zakladny zapis v najvacsom katalogu firiem v ČR stoji 1900 Kc rocne. Kazdy kto v CR hlada firmu, ide do tohto katalogu, je tu vela hladani denne, dalo by sa povedat ze Firmy.cz su na druhom mieste spolu s Google.

2. Druhym odporucanym sposobom reklamy pre ČR je Google AdWords. Tu je viac info o AdWords :
https://adwords.google.com/select/Login?hl=cs

Odporucam aj statistiky Google Analytics - je to dobre ak by ste mali v plane kampane v Google AdWords. Statistiky Googlu su komplexnejsie, su zdarma ale v Anglictine.
Ked budete mat pustene kampane v Google AdWords, viete merat, kolko Vas stali navstevnici, t.j. ci bola reklama efektivna, kolkokrat sa reklama zobrazila vo vysledkoch vyhladavania v Google a kolko ludi kliklo na reklamny odkaz ( t.j. miera prekliknutia - CTR - obvykle je 3-7%).

3. Etarget.cz Na jednom mieste viete spravovat reklamnu kampan pre 290 internetovych portalov v Cechach (napr. Ihned, Idnes, Avizo..), pre dalsie stovky portalov na Slovensku a v Madarsku.

« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.