HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

Alternatívne produkty

Funkcia je vhodná, ak chcete zákazníkovi ponúknuť okrem aktuálne zobrazeného produktu aj ďalšie súvisiace produkty, napr:

 

 • tovar doplnkového charakteru ( napr. k počítaču odporučíte myš, klávesnicu, tlačiareň; k tlačiarni odporučíte vhodné atramentové kazety)
 • tovar substitučného charakteru (namiesto produktu značky A v istej kvalite ponúknete na výber produkty značky B porovnateľnej kvality )
   


Alternatívny tovar môžete k danému produktu priradiť priamo pri jeho editácii v záložke Produkty v bloku Produkty.

 1. Kliknite na odkaz:

  Otvorí sa nové okno, v ktorom sa zobrazí zoznam ostatných produktov.
 2. Vyhľadajte a zaškrtnite dané produkty:


   
 3. V záložke Vlastnosti bloku v bloku Produkty nájdite kolonku Názov Alternatívnych produktov a vyplňte ju (napr.: Alternatívne, Súvisiace , Doplnkové produkty a pod.). Pod týmto názvom sa budú dané produkty zobrazovať na Vašom webe.
 4. V záložke Vlastnosti bloku ďalej nájdite kolonku Štýl výpisu Alternatívnych produktov a vyberte jednu z možností.
 5. Zmeny vlastností bloku potvrďte kliknutím na tlačidlá Uložiť!
  Alternatívne produkty sa na Vašom webe zobrazia dolu pod popisom produktu v takej podobe, ktorú ste zvolili v záložke Vlastnosti bloku

Ako sa alternatívne produkty zobrazia na webe?

Pri editácii produktu sme klikli na odkaz  Priradiť alternatívne produkty a v ponuke sme zaškrtli "Cyklistické rukavice" a "Cyklistické okuliare". V záložke Vlastnosti bloku sme v kolonke Názov Alternatívnych produktov vypísali text "Doplnkové produkty". V kolonke Štýl výpisu alternatívnych produktov sme zvolili možnosť "Boxy (Fotografia, názov, cena)". V kolonke Doplnkové produkty sa zobrazia aktívne linky na doplnkový tovar:

 

« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.