HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

Novinky e-mailom - Newsletter

ikonka newsletterFunkciu "Novinky e-mailom" si viete doobjednať cez administráciu webu - cez ŠTART stránku - vpravo dole. Vo webe Vám potom pribudne nový blok " Novinky e-mailom".

Aktivácia: v STRÁNKY sa nastavte na tú podstránku webu, kde máte pridané aj ostatné bloky, ktoré sa zobrazujú v bočných stĺpcoch ( potom môžete presúvať bloky hore / dole) v bočnom stĺpci. Vpravo hore kliknete na Bloky na stránke - Nový blok - Novinky e-mailom. Blok Novinky e-mailom si pridajte do bočného stĺpca na tejto podstránke.

Príprava obsahu pre Novinky e-mailom: odporúčame texty, hyperlinky a obrázky pripraviť zvlášť v Textovom editore. Obrázky nahrávajte cez ikonu Vložiť obrázok. Návod na vkladanie obrázkov je tu. Dôležité: všímajte si, akú adresu majú obrázky. Doplňte kompletnú cestu v tvare: http://www.nazov-webu.sk/domain/files/nazov-obrazka.jpg. Nesprávna - nekompletná cesta je: /domain/files/nazov-obrazka.jpg
 Takto pripravený obsah si uložte. Textový editor môžete nastaviť tak, aby sa na webe nezobrazoval, skryte ho cez ikonku "Oko". Môže sa vám to zísť do budúcnosti pri posielaní ďalších novoniek. Zobrazte si obsah Textového editora cez ikonu "Zdroj - Zdrojový kód". Skopírujte.

Zasielanie noviniek: premiestnite sa na blok Novinky e-mailom. V záložke Odberatelia zafajknite skupinu, komu budú novinky odoslané. Uložte. V záložke vľavo: Novinky e-mailom kliknite na ikonu "Zdroj" a vložte obsah. Prípadne - bez ikony Zdroj -  jednoducho napíšete text novinky.  Dáte odoslať.

 

 Ako posielať novinky hromadne pre skupinu používateľov - napr. Administrátori:

- nastavíte si to v 2. záložke "Odberatelia" - zafajknete skupiny, ktorým sa má newsletter poslať a  uložíte. Potom sa premiestnite na prvú záložku a tam píšete text, vkladáte obrázky, hyperlinky...

Novinky e-mailom newsletter

novinky e-mailom

V skupine Zákazníci / Registrovaní / Odberatelia noviniek - sú predvolení ako adresáti noviniek iba tí, čo reálne chcú dostávať novinky. Zistíte to napr. ak kliknete na OBJEDNÁVKY - ZÁKAZNÍCI - detail nejakého zákaznika - dole bude mať zafajknuté / nezafajknuté odber noviniek. T.j. ak by ste chceli aby aj napriek tomu, že si to neželajú, dostávali novinky, tak to tu zafajknete.

Kto je odosielateľom noviniek? Je to ten e-mail, s ktorým ste práve prihlásený v administrácii webu. Ak si chcete zmeniť mail odosielateľa noviniek, spravíte to v NASTAVENIA - Môj účet. Dáte heslo + zmeníte mailovú adresu. Potom sa odhlásite z administrácie webu a znovu sa prihlásite, potom odosielate newsletter.

« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.