HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

Ako registrujete domény? Bude doména vo Vašom, alebo v mojom vlastníctve?

Domény registrujeme dvoma spôsobmi:

1. zrýchlená registrácia:
vlastník (užívateľ) domény aj registrátor domény je naša firma IRISOFT s.r.o., identifikátor "IRIS-0004". Doménu zaregistrujeme ihneď na Vašu výzvu, resp. pri objednávke BiznisWebu. Doménu môžete používať do niekoľkých hodín. 95% domén registrujeme týmto spôsobom.

Kedykoľvek je možné požiadať o zmenu vlastníka domény (vykoná sa postup popísaný v bode 2). Za zmenu vlastníka domény neúčtujeme žiaden poplatok.

2. pomalšia (byrokratickejšia) registrácia domén:
vlastník domény ste vy,
registrátor domény je naša firma, identifikátor "IRIS-0004".

O štatút užívateľa požiadate tak, že vyplníte Žiadost o registráciu užívateľa F1, ktorý je umiestnený na tejto adrese v menu vľavo hore. Do kolónky "Oprávnený registrátor" uveďte "IRIS-0004". Formulár vytlačíte, opečiatkujete pečiatkou s IČOm. Ak IČO na pečiatke nemáte, je potrebné notárske overenie.
Formulár pošlete poštou na adresu SK-NICu do 14 dní. Ako prílohu pošlite aj výpis z obchodného registra / živnostenského registra, ktorý nie je starší ako 3 mesiace. Stačí aj overená kópia. Potom môžeme doménu zaregistrovať vo Vašom mene.
Pre pomoc s registráciou domény týmto spôsobom nás kontaktujte na obchod@biznisweb.sk

« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.