HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

V akých vyhľadávačoch na webe sa bude vyskytovať moja webová stránka?

Web stránku začnú sami po niekoľkých dňoch indexovať roboti – tzv. fulltextové vyhľadávače (napr. Google, Seznam.cz – odkiaľ prichádza na web cca 40-70% návštevníkov). Väčšina web stránok vytvorených v BiznisWebe, sa ocitla na prvých pozíciách vo výsledkoch vyhľadávania do dvoch týždňov. Ak je na kľúčové slová Vašeho podnikania veľká konkurencia, nemusíte sa ihneď umiestniť na prvých pozíciách.

Pre zlepšenie postavenia web stránky vo fulltextových vyhľadávačoch sa odporúča registrovať web aj do katalógových vyhľadávačov, ktoré budú odkazovať na Váš web a zvýšia jeho obľúbenosť pre fulltextové vyhľadávače.

Katalógový vyhľadávač je aj Zoznam.sk, Centrum.sk, či Atlas.sk. Do týchto vyhľadávačov je potrebné vložiť odkaz ručne. Ponúkame doplnkovú službu : Registráciu do 30 najdôležitejších katalógových vyhľadávačov v SR a ČR. Ak chcete zaregistrovať web do vyhľadávačov, kontaktujte nás. Zoznam 20 slovenských katalógových vyhľadávačov nájdete tu.

« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.