HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

Ako zlepšiť postavenie môjho webu vo vyhľadávačoch ako Google a Seznam?

Redakčný systém FLOX CMS, na ktorom je postavený BiznisWeb, podporuje optimalizáciu pre vyhľadávače. Web nestačí len naplniť obrázkami a textami, dôležité je spraviť aj určité kroky. Podrobne sú rozpísané na našej web stránke o internetovom marketingu:

http://reklama.biznisweb.sk/rady

NAJDÔLEŽITEJŠIE RADY:

 1. Systém generuje URL adresy v jednoduchej forme, používajte kľúčové slová v URL adresách (respektíve v názvoch podstránok)
 2. Vypĺňajte Vlastnosti stránok: Každej stránke webu priraďte H1 nadpis, popis stránok pre vyhľadávače, kľúčové slová a názov stránok pre vyhľadávače.  viac tu
 3. V textovom editore používajte "Nadpis", generuje sa odtiaľ nadpis h2. Používajte aj blok Nadpis, aj tu sa generuje nadpis h2.
  Zlý nadpis: Naše služby.
  Dobrý nadpis: Inštalatérske a výkopové práce v Bratislave a okolí.
 4. Názvy produktov sú buď h3 alebo h2 nadpisy. Preto uvádzajte v nadpise dôležité slovo. Ak predávate podprsenku, nech je názov produktu napr. Podprsenka Lormar ABC. Zle je názov produktu: Kelly.
 5. Používajte v texte primerane kľúčové slová, web stránku zoptimalizujte na zopár kľúčových slov (3-4) a tie zahustite v texte aj 10krát, ale nech to nepôsobí prehnane.
 6. Vytvorte hyperlinky v rámci webu a snažte sa získať pre Vašu web stránku spätné odkazy z iných web stránok. Dôležitá je kvalita odkazujúcich stránok. Pozor aby mali iné stránky PageRank vyšší ako 4.
 7. Vytvárajte popisy k obrázkom.
 8. Registrujte web stránku v internetových katalógoch. Tím BiznisWeb.sk ponúka registráciu do 30 vyhľadávačov v SR a ČR, ak chcete zaregistrovať web, kontaktujte nás.
 9. Ďalšie rady a odporúčania nájdete aj na www.biznisweb.sk/reklama
   
« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.