HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

Vloženie reklamných odkazov Google AdSense

Pozor! Rozmyslite si či naozaj chcete na svoju web stránku vložiť reklamy AdSense, na 99% je to zlé a kontraproduktívne. Prečo? Vy ako obchodník ste rád, že k Vám prišiel návševník, ktorí má záujem niečo kúpiť. Ak ale návštevník klikne na reklamu AdSense, odchádza z Vašej stránky preč a už pravdepodobne nič nekúpi.

Modelový príklad: Máte väčší eshop, platíte si reklamu. Na získanie samotného návštevníka dávate 20 centov. Ak návštevník klikne na reklamu Vy získate klikom napríklad 10 centov, ale automaticky strácate návštevníka a ani sa Vám nevrátili náklady na získanie návštevníka.

Postup, ako vložiť kód AdSense do web stránky:
1. Prihláste sa do Vášho konta v Google AdSense a získajte kód pre AdSense, uvidíte nasledovné:

Kód vložte napríklad do bloku Textový editor cez ikonku Zdrojový kód. Pozor, vždy kliknite pri vkladaní na ikonku Zdrojový kód a kopírujte kód do nového okna. Následne uložte a reklamný banner sa začne zobrazovať.

 

« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.