HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

SEO lišta, chcem nainštalovať SEO lištu

Riešili sme prípady našich klientov, ktorým sme v minulosti SEO lištu na ich žiadosť nainštalovali - výsledkom bolo, že wwww stránky alebo e-shop sa prepadli na najspodnejšie miesta v rebríčku vyhľadávačov, ktoré ich neustále penalizujú. Dôvodo? Vložením SEO lišty totiž umiestňujete na Vaše www stránky odkazy, ktoré nemajú nič spoločného s obsahom Vášho webu, a stránky majú nízke hodnotenie vo vyhľadávačoch. To je aj dôvodom k úplnému vyradeniu Vašej domény z vyhľadávačov.

Rozhodli sme sa preto nepreferovať túto službu - jediné platné a efektívne odkazy na Vaše stránky získate registráciou do katalógových vyhľadávačov a porovnávačov tovaru a PR článkov do PR portálov.

Omnoho lepšie je efektívne využívať Váš čas a sústrediť sa na optimalizáciu webu - viac rád nájdete na reklama.biznisweb.sk/rady.

V prípade záujmu o PPC reklamnú kampaň nás neváhajte kontaktovať.

« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.