HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

FTP - Program FilleZilla

Pre uploadovanie potrebných souborov doporučujeme program FileZilla, stiahnuť môžete aj tu.

1. Otvorte program FileZilla a zadajte prihlasovacie údaje, kt. nájdete v administrácii Vašeho webu v sekcii Nastavenia - Emaily a FTP, stlačte ENTER na klávesnici:

2. otvorí sa úvodný prehľad adresárov na Vašom FTP, prekliknite sa do www_root:

3. a následne až do sekce FILES, kam nahráváte súbory vo formáte PDF, DOC, XLS, JPG, SWF... - /www_root/domain/nazov-webu/files. Upozornenie: nahrávanie súborov do iných adresárov môže poškodit obsah Vašeho webu):

4. v zložke Files vytvorte novú zložku, príp. otvorte už vytvorený adresár:

 

5. nahrávanie súborov - v pravom okne sa zobrazujú súbory z Vašeho FTP k webu, v ľavej časti máte prehľad diskov a externých pamäťových zariadení pripojených k Vašemu počítaču. Najprv vyberte úložisko dát z Vašeho počítača, potom kliknite na danú zložku alebo súbor ľavým tlačítkom myši a pretiahnete do pravého okna:

6. pre kopírovanie viacerých zložiek alebo súborov naraz môžete využit klávesu SHIFT - kliknite na prvý súbor, kt. potrebujete nakopírovať, zmačknite a držte SHIFT na klávesnici a myšou (alebo šípkou) rolujte dolu / nahor. Akonáhle dosiahnete posledný sůbor, kt. potrebujete na FTP preniesť, pustíte SHIFT a zvýraznené súbory pretiahnete do pravého okna.

« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.