HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

Vkladanie kotvy do textu

Vkladanie kotvy do textu

Čo je kotva? Kotva slúži na vytvorenie odkazu v rámci jednej stránky. Na začiatku stránky umiestnite napríklad zoznam produktov podľa názvu a nižšie v texte ich detailnejšie popisujete. Zákazník má záujem o konkrétny produkt zo zoznamu. Klikne na jeho názov a stránka sa nastaví na tú časť, kde sa píše o ňom, netreba teda zbytočne rolovať.

Vytvorenie kotvy:
1. V textovom editore najskôr vložte celý text. Kotva sa používa najmä na sprehľadnenie dlhých textov.
2. Hore na začiatku textu vytvorte "záchytné body", napr. zoznam produktov, či zoznam najčastejších otázok.3. Nastavte sa myšou nižšie na názov prvého produktu. Tu budeme vkladať kotvu.
4. Kliknite na ikonku "Vložiť / Zmeniť kotvu".


5. Ako meno kotvy dajte názov prvého produktu - v tvare s pomlčkami a bez diakritiky (alebo napr. kotva1, kotva2 ...). V texte sa vytvorí ikonka kotvy. ikona vložená kotva v texte na stránke

6. Nastavte sa na začiatok stránky, kde máte zoznam produktov, otázok - vyznačte myšou ten názov produktu, s ktorým práve pracujeme.
7. Kliknite na ikonku " Vložiť / Zmeniť odkaz".
8. Typ odkazu - vyberte "Kotva na tejto stránke". Vybrať kotvu - podľa mena kotvy (tu vyberiete z rolovacieho menu ten názov produktu, pre ktorý sme práve vytvárali kotvu).

« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.