HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

Vyhľadávanie v katalógu produktov

Katalóg produktov obsahuje aj vyhľadávanie. Ak v katalógu produktov nevyplníte cenu, odstráni sa vyhľadávanie podľa maximálnej ceny.

Aktivácia/deaktivácia vyhľadávania v katalógu produktov: Sú pre vás polia pre rýchle vyhľadávanie v katalógu produktov zbytočné? Jednoducho ich deaktivujte v bloku Produkt - záložka "Vlastnosti bloku" produkt - Vyhľadávanie.

Deaktivovanie polí využijú tí klienti BiznisWeb.sk, ktorí majú menej produktov a ponuka je dostatočne prehľadná aj bez vyhľadávacieho formulára.

Možnosti nastavenia vyhľadávania:
- žiadne vyhľadávanie v bloku Produkt
- len podľa ceny
- podľa ceny a zároveň podľa doplnkových polí, ktoré ste si navolili v bloku Produkt, záložka doplnkové polia a nastavili ste im, aby sa zobrazili vo vyhľadávacom formulári
- len vyhľadávanie podľa názvu
- podľa názvu a doplnkových polí
- podľa ceny a názvu
- podľa ceny, názvu a doplnkových polí

Poznámka: pre rozsiahlejšie weby odporúčame vytvoriť viacej podstránok s ponukou produktov. Potom v hlavnej položke menu môžeme pomocou bloku "Zobraziť obsah z" zobraziť len vybrané produkty z ponuky (napr. vytvoríme Akciu, Výpredaj..), na podstránke použijeme blok Produkt.


 
Kombinácia blokov na webe

« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.