HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

Objednávkový formulár a sekcia OBJEDNÁVKY

Vo funkcii objednávkový formulár máte prednastavené polia dôležité pre zrealizovanie objednávky, takže tento formulár môžete ihneď začať používať vo vašom elektronickom obchode. Pokiaľ vám nevyhovujú predvolené polia objednávkového formulára, môžete ich deaktivovať cez ikonku Oko.

Zoznam objednávok, kompletná správa objednávok a zákazníkov  sa nachádza v sekcii OBJEDNÁVKY. Kliknutím na OBJEDNÁVKY sa zobrazí zoznam objednávok s vyhľadávaním podľa:

  • čísla objednávky
  • dátumu prijatia objendávky
  • stavu objednávky - čaká na vybavenie, vybavuje sa, vybavená, expedovaná, storno, reklamácia
  • mena zákazníka
V sekcii OBJEDNÁVKY je možné komplexne spravovať objednávky z internetového obchodu. Máte prehľad, aký tovar si zákazník objednal, aká je hodnota objednávky, spôsob dodania, ako sa objednávka vyriaďuje.

Potvrdenie objednávky:
Správa o objednávke sa odošle zákazníkovi automaticky po zaslaní objednávkového formulára, pokiaľ v ňom zákazník vyplní svoju e-mailovú adresu.

Zmena stavu objednávky:

  • Po kliknutí na číslo objednávky sa zobrazí podrobnejší rozpis objednávky a história objednávky.
  • Ak chcete, aby bola zákazníkovi odoslaná e-mailová správa o zmene stavu objednávky, vyznačte to v zaškrtávacom políčku Správa zákazníkovi. Zákazníkovi bude odoslaná e-mailová správa s nasledujúcim znením: "Vaša objednávka č. ... zmenila stav na: "........."
  • Ak chcete, aby sa spolu s e-mailovou správou o zmene stavu objednávky odoslal aj nejaký ďalší komentár, vyznačte to v zaškrtávacom políčku vrátane komentára . Znenie komentára potom vypíšte do kolonky Komentár.
  • Nezabudnite vo  "Vlastnosti bloku Produkt" - "Podpis komentára k e-mailu zákazníkovi pri zmene stavu objednávky" nastaviť váš "automatický podpis", ktorý sa zašle pri zmene objednávky.

« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.