HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

Postup pri vytvorení ankety

Anketa je vynikajúci nástroj, ako môže firma zistiť postoje zákazníkov k jej produktom a službám. Blok Ankety použite na vytvorenie ankety s jednou otázkou. Ak chcete v ankete položiť viac otázok, použite blok Formuláre.

Postup pri vytvorení ankety:

  1. Vytvorte "Novú stránku" a ako hlavný blok vyberte "Anketa".
  2. V "Rozšírené vlastnosti" vyplňte predvolené polia. Dôležité je vyplniť popis stránok a kľúčové slová. Ak nezadáte URL identifikátor, ten bude vytvorený automaticky v tvare napr. "test-anketa-jun". Pre vyhľadávače (napr. Google), sú to podstatné údaje.
  3. Po stlačení "Vytvoriť" sa zobrazí preddefinovaný blok Ankety.
  4. Zadáte otázku a odpovede. Počet odpovedí na jednu otázku je ľubovoľný, nové polia sa pridávajú automaticky po vyplnení predvolených šiestich polí.
  5. Výsledky hlasovania sa zobrazia na verejnej web stránke ako celkový počet hlasujúcich a percentuálny podiel na jednotlivé otázky.
  6. V admine BiznisWebu máte možnosť upravovať počet odpovedí na otázky, čím vytvoríte u návštevníkov webu dojem, že istý produkt je nimi viac preferovaný.
  7. V admine viete upraviť aj nastavenie "Možnosť odpovedať znovu po  ... hodinách".
« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.