HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

Registrácia používateľov

Ako nastavíte na webe automatickú registráciu používateľov?

  1. V záložke "Nastavenia" kliknite vľavo na sekciu "Hlavné nastavenia". Tu zaškrtnite povoliť registráciu pre: ( napr. Registrovaných, Admin, Editori textu, Odberatelia noviniek e-mailom...). Tým začleníte novoregistrovaných návštevníkov webu do skupiny s právomocami, ktoré viete nastaviť v nastaveniach "Skupiny". Zoznam registrovaných návštevníkov sa nachádza v "Používatelia", kde vidíte profil registrovaných a prípadne ich môžete premiestniť do inej skupiny ( z Admina na Editora textu).
     
  2. Ďalej zaškrtnite v "Hlavné nastavenia"  pole "Prihlasovací formulár". Na titulnej stránke pribudne pole na vyplnenie prihlasovacieho mena a hesla, link  "Zabudli ste heslo" a "Registrovať" .
  3. Ak nechcete mať na titulke prihlasovanie, nezaškrtávajte nič. Ďalšou možnosťou, ako sa prihlásiť, je zadať za názvom webu /admin (napr. www.biznisweb.sk/admin ) a potom meno a heslo.
     
  4. Návštevník, ktorý sa chce registrovať vyplní svoje celé meno, používateľský Login a e-mail a ďalšie údaje. Na jeho e-mail mu bude zaslané vygenerované heslo.

Môj účet
Použivateľ si po prihlásení na web upraví osobné údaje, zmení prihlasovacie meno a heslo,  prezrie si históriu nákupov, priebeh vybavenia poslednej objednávky a zistí aktuálny počet bonusových bodov.

« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.