HOTLINE

info@biznisweb.sk

 

Staňte sa fanúšikom BiznisWebu:

podnikanie-blog.sk, podnikanie na internete, blog o podnikaní na internete Biznisweb tvorba www stránok na Google + Biznisweb tvorba www stránok na Facebooku Biznisweb tvorba stránok na Twitteri Biznisweb tvorba web stránok na YouTube Biznisweb RSS

Často kladené otázky - FAQ

Stránky viditeľné pre prihlásených používateľov

Častokrát sa stáva, že firma chce určitý typ obsahu sprístupniť len pre niektorých používateľov. Pre veľkoobchodných partnerov a obchodníkov vytvorí cenníky s výhodnejšími zľavami a dodacími podmienkami, ktoré uvidia na web stránke len prihlásení používatelia.

Položky v menu a obsah na web stránke sa návštevníkovi zobrazí po zadaní mena a hesla. Táto funkcia je zabudovaná aj v BiznisWebe vo verzii Maximum. Môžete vytvárať rôzne typy stránok viditeľných pre prihlásených používateľov: textové editory, fotogalérie, formuláre, katalógy produktov atď.

Postup pri vytvorení stránky viditeľnej len pre prihlásených používateľov:
 

  1. Vytvorte "Novú stránku" a vyplňte všetky polia.
  2. Kliknite na "Rozšírené vlastnosti" a v poli "Viditeľnosť" zmeňťe nastavenia z "Viditeľné" na "Viditeľné pre prihlásených používateľov"
  3. Následne pribudne pole "Viditeľné pre", zaškrtnite v ňom skupinu používateľov, pre ktorú chcete, aby bola položka v menu viditeľná.
     
  4. Stlačte "Uložiť"

V stromovej štruktúre menu pribudne pri takejto položke ikonka .
Ak už existuje viditeľná stránka a chcete zmeniť jej nastavenia, kliknite vpravo hore na " Vlastnosti stránky". V zobrazenej ponuke zmeníte "Viditeľnosť" a zmeny uložíte. V stromovom menu vľavo sa následne zobrazí ikonka .

« Späť
Adresa: www. .biznisweb.sk
E-mail:
Heslo:
Vašu novú web stránku budete mať za 5 minút funkčnú.
Test 15 dní zdarma!
Stlačením tlačidla súhlasíte s obchodnými podmienkami služby BiznisWeb (zobraziť)
Design môžete kedykoľvek meniť.
Na výber je viac ako 500 dizajnov.
Je možné vytvoriť aj unikátny dizajn.